QNAP High-performance Desktop SATA 6Gbps JBOD Storage Enclosure | TL-D400S | Black
- TootjadQNAP
- Mudel: TL-D400S
- Saadavus: 3
-
521€
QNAP High-performance Desktop SATA 6Gbps JBOD Storage Enclosure | TL-D400S | Black
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| Draivilahtrid | 4 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 279 mm |
| Gross height (mm) | 188 mm |
| Gross weight | 8.40 kg |
| Gross width (mm) | 329 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Liides | SATA 6Gb/s |
| Net weight | 8.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 50 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | High-performance Desktop SATA 6Gbps JBOD Storage Enclosure |
| Producer product name | TL-D400S |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.017256708 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









